TJ Kadeřnictví .... kadeřnictví Trochu Jinak

 

Nově otevřené TJ Kadeřnictví (1.11.2014) se nachází v Kolíně - Zálabí, v blízkosti centra, s dobrou dostupností a parkováním.

Design nového kadeřnictví spočívá v neotřelém vnímání krásy, účelovosti, originality a osobního přístupu obou hlavních vlasových kouzelnic -  Terezy Patočkové a Jitky Skalníkové.

Tyto dvě dámy vnesly do prázdného prostoru naprosto unikátní - Trochu Jiný - styl, který v Kolíně rozhodně nenajdete. Vytvořením jednoduchého, ale přitom nápaditého interiéru, ve Vás navodí příjemné pocity útulnosti a pohody. Je to místo, kde si můžete odpočinout, vychutnat si masáž hlavy před samotným stříháním, nebo jakoukoliv službu z jejich pestré nabídky. Budete mít pocit, že jste princezna a je o Vás královsky postaráno.

Tereza i Jitka mají několikaleté zkušenosti ( 15ti a 10ti leté) v oblasti vlasové tvorby, jejich osobní a nápaditý přístup ke každému zákazníkovi, dává vyniknout Vaší kráse, jedinečnému stylu a přednostem. Vysoká kvalita služeb je zajištěna nejen kvalitním vybavením, technologiemi, přípravky  L´OREÁL Professionnel, ale i řadou školení kadeřnic u firmy L´ORÉAL. 

Cílem TJ Kadeřnictví je maximální spokojenost i toho nejnáročnějšího zákazníka !

                                                                                                                (očima a slovy - Andy R photography)

 

 

                                www.salon-expert.cz/ Od 1.6.2015  jsme se staly salónem EXPERT PREMIUM!!!

 

Fotogalerie: Salon

Fotogalerie: Salon PŘED